Nabídka štěňat

—————————

MÁME NAROZEN VRH ´´N´´  11.11. SE NARODILO  9  VLKOUŠKŮ

volní jsou ještě  dva psí kluci a jedna fenečka

PŘIJÍMÁME ZÁZNAMY NA ŠTĚNDA,

Vlkouškům se vede výborně.Jsou na vytápěné podlaze boudy a tak má Ester o starost méně se zahříváním, jen kojí a klidně od nich i odejde a na chvilku si lehne na boudu. Velká pohoda.

ESTER z Molu Es   X   GARON  z Blatnických vinic

ESTER  je nekonfliktní, dobrácká fenka. Je podruhé březí a pořád ještě je tak trochu štěněcí povahy. Je hravá a poslušná, dobře ovladatelná.

Její výatavní úspěchy jsou mimořádné. Zůčastnili jsme se mnoha výstav a vždy excelovala. Je Junior Champion ČR,3XCAJC, 2xBOJ, 2xRes CAC, 2xCAC, BOB, Nejlepší fena speciální výstavy , Vítězka Velké Národní ceny.

Je typickou představitelkou plemenného standardu. Patří mezi feny s pevnou kostrou, spíše vyššího vzrůstu.

Je temperamentní, dobrácká ,nelekavá, kontaktní, nebojácná.

Exteriérové hodnoty dávají předpoklad pro potomky pro výstavní kariéru.

GARON z Blatnických vinic

Garon je našim odchovancem.Je to nádherný, vysoký vlčák s typickým samčím výrazem.Má krátká trojúhelníková ouška, světlé oko, velmi kvalitní hedvábně hebkou srst s krásným pigmentem. je jedním z výstavně nejúspěšnějších vlčáků populace. Má klidnou, dobáckou povahu s pozitivním vztahem zejména k dětem. Je vyrovnaný, lehce ovladatelný.

Kromě obrovské série  titulů CAC, CACIB, BOB  je nositelem titulů ČESKÝ ŠAMPION, KLUBOVÝ ŠAMPION, ČESKÝ GRANDŠAMPION.

Má také výkonostní zkoušky. Je BH - DOPROVODNÝ PES,  ZM -stopa, obrana, poslušnost

Výstavní kariera vlčáků z naší stanice je vítána , pro nás však podmínkou není. Budeme rádi ,když vlčák od nás bude Vašim věrným společníkem. S tím už se vlkouši narodí, zklamat může jen člověk….